Stan

Glampingový stan Meleček Pod kloboukem

Glamping Meleček Pod kloboukem Vám poskytne perfektní dovolenou, ať už si přejete jezdit po výletech nebo si jen odpočinout. V našem úžasném ubytování máte dechberoucí přírodu, co by kamenem dohodil.

FINSKÁ SAUNA

VÍŘIVÝ KOUPACÍ SUD

ZAHRADNÍ OHNIŠTĚ

Ohlasy spokojených klientů

``Byli jsme naprosto ohromeni naším pobytem v glamping stanu v Melečku Pod kloboukem. Stan byl prostorný, dobře vybavený a velmi pohodlný. Každé ráno jsme se probouzeli k úžasným výhledům na okolní přírodu a měli jsme pocit, že jsme opravdu spojeni s přírodou. Personál byl velmi vstřícný a ochotný nám pomoci s jakýmkoli dotazem. Doporučujeme toto ubytování každému, kdo hledá jedinečný zážitek v krásném prostředí.``

Dan Cestovatel

``Ráno nás probudil zpěv ptáku, společně s čerstvým vzduchem tamní přírody. Nádherná vůně čerstvě namleté kávy, v ručním mlýnku, dodala romantický nádech. Stan je skvěle strukturován a velmi prostorný. Večerní Wellness bylo neuvěřitelným zážitkem, osvětlená sauna a vířivý koupací sud dodávali zážitku maximální odpočinkový nádech. Děkuji za tento úžasný zážitek a doufám že se brzy uvidíme znovu. ``

Renča Cestovatelka

Z venku stanu

Z venkovní části stanu Vás bude čekat rozjímání ve finské sauně či koupel ve vířivém koupacím sudu. V teplých letních večerech si můžete dopřát kapku vína a v pozadí plápolající ohýnek. Za stanem je pro Vás připravena relaxační zóna tematicky pod 70letým smrkem.

Zobrazit galerii

Uvnitř stanu

Glampingový stan není pouhé kempování v přírodě. Je to totiž plně vybavené bydlení uzpůsobené pro zrelaxování vašeho těla i mysli. V našem stanu jsou 2 manželské postele jedna je na nebesích a druhá s výhledem na přírodu. Ve stanu se nachází plně vybavená kuchyň, koupelna, WC, klimatizace, krb, víno, ale i ruční mlýnek na kávu, která provoní celý stan. Tyto výhody a mnoho dalších najdete v srdci Melečku, Pod kloboukem.

Zobrazit galerii

Ubytování s domácím zvířetem není dovoleno.